Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Головна сторінка » Державні вищі навчальні заклади України » Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Тип:

Державний вищий навчальний заклад

Ректор:

Савченко Сергій Вікторович

Дата заснування:

1921 р.

День святкування:

1 березня

Адреса:

91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2

Телефон:

(0642) 59-90-08, приймальна комісія (0642) 53-93-16

Короткий опис вищого навчального закладу:

Найстаріший ВНЗ Донбасу. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка було визнано лідером у різних номінаціях Міжнародного академічного рейтингу „Золота Фортуна”. ЛНУ – володар шести медалей Міжнародної виставки навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні” за інноватику, актуальні наукові розробки, якість освіти. Неодноразово здобував високе звання й статус „Лідер сучасної освіти”, визнавався кращим спортивним закладом України. У 2010 р. університет нагороджено стелою та дипломом гран-прі Міжнародної виставки-презентації „Сучасні навчальні заклади – 2010” у номінації „Лідер вищої освіти України”. Навчальний заклад – дійсний член Міжнародної асоціації університетів. У рейтингу ЮНЕСКО „Топ-200” у 2010 р. ЛНУ посів 22 позицію. У березні 2011 року університет відзначений найвищими нагородами ІІ Міжнародної виставки „Сучасні навчальні заклади 2011”, зокрема Почесною нагородою в номінації „За наукову діяльність та підготовку педагогічних кадрів”, а також двома золотими медалями в номінаціях: „Запровадження системи компетенцій як основи підготовки конкурентоздатних фахівців у вищій школі” і „Запровадження інноваційних технологій в навчальний процес вищого навчального закладу І-ІІ рівня акредитації”.

 

ІНСТИТУТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

IV рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання: 

  • Культурологія – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): географія/іноземна мова (за вибором абітурієнта); історія України; українська мова та література.
  • Кіно-, телемистецтво (диктор та ведучий телепрограм; телерепортер) – денна, заочна.       
  • Хореографія (бальна, народна, сучасна) – денна.  
  • Музичне мистецтво (фортепіано; академічний або естрадний спів; хорове диригування; народні інструменти; оркестрові духові та ударні інструменти; оркестрові струнні інструменти) – денна.     
  • Музичне мистецтво (художня культура) – денна; заочна зі скороченим терміном навчання (2 роки).
  • Образотворче мистецтво (декоративне мистецтво) – денна.
  • Декоративно-прикладне мистецтво (художня кераміка) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): творчий конкурс; історія України; українська мова та література.
  • Професійна освіта (побутове обслуговування) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): фізика/хімія (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література.
  • Професійна освіта (побутове обслуговування) – денна, заочна зі скороченим терміном навчання (2 роки).
    Сертифікати (вступні випробування): фахове вступне випробування.

I рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Перукарське мистецтво та декоративна косметика („молодший спеціаліст” на базі 9 класів) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): творчий конкурс; співбесіда з українська мови.
  • Перукарське мистецтво та декоративна косметика („молодший спеціаліст” на базі 11 класів) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): творчий конкурс; українська мова та література.

ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ

IV рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Корекційна освіта – денна, заочна.
  • Психологія – денна, заочна.
  • Практична психологія – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): історія України/іноземна мова (за вибором абітурієнта); біологія; українська мова та література. 
  • Дошкільна освіта – денна, заочна: повний (4 роки) та скорочений термін навчання (2 роки).
    Сертифікати (вступні випробування): історія України/математика (за вибором абітурієнта); біологія; українська мова та література. 
  • Початкова освіта – денна, заочна: повний (4 роки) та скорочений термін навчання (2 роки).
    Сертифікати (вступні випробування): історія України/біологія (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література. 
  • Соціальна педагогіка – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): іноземна мова/біологія (за вибором абітурієнта); історія України; українська мова та література.

I рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Початкова освіта („молодший спеціаліст” на базі 9 класів) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): співбесіда з математики та української мови.

ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

IV рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Прикладна статистика – денна, заочна.
  • Маркетинг – денна, заочна зі скороченим терміном навчання (3 роки).
  • Фінанси і кредит – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): історія України/географія (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література. 
  • Менеджмент – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): іноземна мова/географія (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література. 
  • Професійна освіта (економіка) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): фізика/хімія (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література.

ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

IV рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Математика – денна.
  • Інформатика – денна, заочна: повний (4 роки) та скорочений термін навчання (3 роки).
  • Системний аналіз – денна.
  • Комп’ютерна інженерія – денна.
  • Програмна інженерія – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): фізика/іноземна мова (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література.
  • Фізика – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): математика/хімія (за вибором абітурієнта); фізика; українська мова та література.
  • Документознавство та інформаційна діяльність – денна, заочна: повний (4 роки) та скорочений термін навчання (2 роки).
    Сертифікати (вступні випробування): історія України/іноземна мова (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література.

I рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Діловодство („молодший спеціаліст” на базі 9 класів) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): співбесіда з математики та українська мови і література. 
  • Діловодство („молодший спеціаліст” на базі 11 класів) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): математика/історія України (за вибором абітурієнта); українська мова та література.

ІНСТИТУТ ТОРГІВЛІ, ОБСЛУГОВУЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ТУРИЗМУ

IV рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Товарознавство – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): хімія/географія (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література. 
  • Товарознавство – денна, заочна зі скороченим терміном навчання (2 роки).
    Сертифікати (вступні випробування): фахове вступне випробування. 
  • Професійна освіта (транспорт; харчові технології; технологія виробів легкої промисловості; товарознавство; механізація сільськогосподарського виробництва і гідромеліоративних робіт) – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): фізика/хімія (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література.
  • Професійна освіта (транспорт; харчові технології; технологія виробів легкої промисловості; товарознавство; механізація сільськогосподарського виробництва і гідромеліоративних робіт) – денна, заочна зі скороченим терміном навчання (2 роки).
    Сертифікати (вступні випробування): фахове вступне випробування.
  • Дизайн (графічний дизайн; художнє моделювання одягу; дизайн інтер’єру) – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): творчий конкурс; історія України; українська мова та література.
  • Дизайн (графічний дизайн; дизайн інтер’єру) – заочна зі скороченим терміном навчання (2 роки).
    Сертифікати (вступні випробування): фахове вступне випробування.
  • Туризм – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): історія України/іноземна мова (за вибором абітурієнта); географія; українська мова та література.
  • Готельно-ресторанна справа – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): географія/історія України (за вибором абітурієнта); іноземна мова; українська мова та література.

ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ

IV рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Фізичне виховання – денна, заочна.
  • Спорт – денна, заочна.
  • Здоров’я людини – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): виконання спортивних нормативів; біологія; українська мова та література.
  • Фізичне виховання – денна, заочна зі скороченим терміном навчання (2 роки).
  • Спорт – денна, заочна зі скороченим терміном навчання (2 роки).
    Сертифікати (вступні випробування): фахове вступне випробування.

ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

IV рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Історія – денна, заочна.
  • Соціальна робота – денна, заочна.
  • Політологія – денна, заочна
    Сертифікати (вступні випробування): географія/іноземна мова (за вибором абітурієнта); історія України; українська мова та література. 
  • Країнознавство – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): географія/історія України (за вибором абітурієнта); іноземна мова; українська мова та література. 
  • Соціологія – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування):іноземна мова/математика (за вибором абітурієнта); історія України; українська мова та література.

ФАКУЛЬТЕТ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

IV рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Хімія – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): фізика/математика (за вибором абітурієнта); хімія; українська мова та література.
  • Біологія – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): фізика/хімія (за вибором абітурієнта); біологія; українська мова та література.
  • Лісове і садово-паркове господарство – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): біологія/іноземна мова (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література.
  • Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): географія/хімія (за вибором абітурієнта); математика; українська мова та література.
  • Лабораторна діагностика – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): фізика/математика (за вибором абітурієнта); біологія; українська мова та література.
  • Географія – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): математика/історія України (за вибором абітурієнта); географія; українська мова та література.

ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

IV рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Філологія (українська мова та література) – денна, заочна: повний (4 роки) та скорочений термін навчання (2 роки).
  • Філологія (українська та англійська мова і література) – денна.
  • Філологія (українська та російська мова і література) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування):іноземна мова (за вибором абітурієнта); історія України; українська мова та література.
  • Реклама і зв’язки з громадськістю – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): географія/іноземна мова (за вибором абітурієнта); історія України; українська мова та література.
  • Журналістика – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): творчий конкурс; історія України; українська мова та література.
  • Видавнича справа та редагування – денна, заочна.
    Сертифікати (вступні випробування):іноземна мова/математика (за вибором абітурієнта); історія України; українська мова та література.

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

IV рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Філологія (російська та англійська мова і література) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): іноземна мова/російська мова (за вибором абітурієнта); історія України; українська мова та література.
  • Філологія (англійська мова і література; німецька та англійська мова і література; французька та англійська мова і література) – денна.
  • Філологія (англійська мова та література) – заочна.
    Сертифікати (вступні випробування): іноземна мова; історія України; українська мова та література.

III рівень акредитації

Напрями підготовки, спеціальності, форми навчання:

  • Філологія (англійська мова і література та іврит; турецька та англійська мова і література; англійська та китайська мова і література; іспанська та англійська мова і література; японська та англійська мова і література; китайська та англійська мова і література; арабська та англійська мова і література) – денна.
    Сертифікати (вступні випробування): іноземна мова; історія України; українська мова та література.


       У закладі навчається близько 30 тисяч студентів.

Професорсько-викладацький склад: 75 професорів, докторів наук; 411 доцентів, кандидатів наук; 601 викладач.



Територіально відокремлені підрозділи

Луганського національного університету

імені Тараса Шевченка

  •  Луганський коледж технологій та дизайну

91047, м. Луганськ, вул. 30-річчя Перемоги, 41

тел. (0642) 47-50-02

  • Стахановський педагогічний коледж

94005, м. Стаханов Луганської області, вул. Пономарчука, 25

тел. (06444) 5-60-58

  • Лисичанський педагогічний коледж

93109, м. Лисичанськ Луганської області, вул. Героїв Сталінграда, 21

тел. (06451) 6-20-42

  • Ровеньківський факультет 

94700, м. Ровеньки Луганської області, кв. Гагаріна, 25

тел. (06433) 2-54-72 

  • Старобільський факультет

92700, м. Старобільськ Луганської області, пл. Гоголя, 1

тел. (06461) 2-22-50

  • Професійний ліцей

92700, м. Старобільськ Луганської області, пл. Гоголя, 1

тел. (06461) 2-16-05

  • Алуштинський навчально-консультаційний центр

98500, м. Алушта, вул. Красноармійська, 11

тел. (06560) 3-45-69

  • Брянківський технолого-економічний технікум

94101, м. Брянка Луганської області, вул. Карла Маркса, 21

тел. (06443) 5-15-45

  • Рубіжанський політехнічний коледж ім. О.Є. Порай-Кошиці

93000 м. Рубіжне Луганської області, пров. Клубний, 12

тел. (06453) 5-04-11

  • Луганський професійний торгово-кулінарний ліцей

91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 4

тел. (0642) 55-37-19; 55-17-13

  • Вище професійне училище

91055,  м. Луганськ, вул. Шеремета, 7

тел. (0642) 93-74-59

  • Щастинський професійний ліцей автомобільного транспорту

91000,  м. Луганськ, Жовтневий район, м. Щастя, вул. Донецька, 121

тел. (0642) 96-01-30

Фотографії:

Переглянуто разів сторінку: 4657
Головна | Оголошення | Новини | ВНЗ України | Документи | Фотогалерея | Карта сайта | Про нас | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010