Зустріч з з лауреатом Нобелівської премії з економіки 2002 року Верноном Смітом

Головна сторінка » Оголошення » Зустріч з з лауреатом Нобелівської премії з економіки 2002 року Верноном Смітом

02-06-2017

   1 червня 2017 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч Спілки ректорів вищих навчальних закладів України з лауреатом Нобелівської премії з економіки 2002 року Верноном Смітом. Його супроводжував Роман Шеремета, науковий співробітник Економічного Наукового Інституту університету імені Чепмана (Каліфорнія, США).

   У зустрічі взяли участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич,  Народний депутат України Павло Унгурян, ректори, проректори, керівники факультетів, кафедр, науково-методичних підрозділів провідних університетів України.

   Зі вступним словом до учасників зустрічі звернувся Президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський.

   Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич привітала учасників зустрічі та розповіла про важливість цього візиту з огляду на реформування освіти в Україні та забезпечення якості вищої освіти. Висловила слова вдячності проф. Сміту за надану можливість українським молодим науковцям перейняти досвід досягнення успіху.

   Виступ лауреата Нобелівської премії з економіки 2002 року, президента Міжнародного фонду експериментальних економічних досліджень, співробітника Центру досліджень нейроекономіки Вернона Сміта відбувався у формі діалогу.

   Вернон Сміт поділився спогадами про своє життя, етапи становлення як науковця, розвиток експериментальної економіки, розповів про нюанси середньої та вищої, державної та приватної освіти в США, відповів на запитання учасників зустрічі. Суттєві доповнення та зауваження з власного досвіду в ході дискусії надавав Роман Шеремета.

   Під час зустрічі Вернон Сміт презентував колективну монографію «Реформація: успіх Європи і шанс для України» за редакцією Романа М. Шеремети та Ольги Романенко, в якій багато уваги приділено конкретним механізмам впровадження принципів Реформації у розвиток різних сфер і галузей життєдіяльності України: політичної, освітньої, економічної, юридичної, медичної, соціальної тощо. 

Переглянуто разів сторінку: 42
Головна | Оголошення | Новини | ВНЗ України | Документи | Фотогалерея | Карта сайта | Про нас | Зв'язок
Розробник: RootUa
© 2010