Проект «Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа»

14:58, 10 вересня 2018

ГО «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» та Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань запрошують Вас взяти участь у продовженні проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».

З усіх питань щодо участі у проекті звертатись до організаторів проекту МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за телефоном 044 483-27-46.