Матеріали за результатами першого дослідження, проведеного в 50-ти університетах України і Польщі

11:44, 28 травня 2019

Матеріали за результатами першого дослідження в рамках проекту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти», проведеного в 50-и університетах України і Польщі польсько-українською группою експертів, а також за результатами дискусії ректорів, яка відбулася 2 квітня цього року в університеті Адама Міцкевича у Познані, а саме:

1. Загальна інформація про реалізацію співпраці Конференції ректорів академічних шкіл Польщі – Спілки ректорів вищих навчальних закладів України – Фундації польських ректорів.
  2. Вибрані результати дослідження з питань фінансування вищої освіти, проведеного в Україні: Підсумковий аналіз поглядів та пропозиції ректорів.
  3. Спільна резолюція делегації Конференції ректорів академічних шкіл Польщі та делегації Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ухвалена у результаті польсько-української ректорської дискусії 2 квітня 2019 р. у Познаньському університеті ім. Адама Міцкевича.

Дякуємо за співпрацю!