Матеріали за результатами другого дослідження, проведеного в 50-ти університетах України і Польщі

10:15, 08 листопада 2019

Матеріали за результатами другого дослідження в рамках проекту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти», проведеного в 50-и університетах України і Польщі польсько-українською групою експертів, а також за результатами дискусії ректорів, яка відбулася 16 жовтня цього року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а саме:

1. Коротка інформація про проведення дослідження на тему "Рейтинги у стратегії розвитку університету" та польсько-український ректорський семінар - жовтень 2019 р.
  2. Рейтинги у стратегіях розвитку закладів вищої освіти. Результати досліджень - Україна.
  3. Рейтинги у стратегіях розвитку закладів вищої освіти. Результати досліджень - Польща.
  4. Спільна резолюція № 2 делегації Конференції ректорів академічних шкіл Польщі та делегації Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ухвалена 16 жовтня 2019 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Дякуємо за співпрацю!