I Школа стратегічного управління у вищій освіті. Цикл вебінарів.

16:19, 27 жовтня 2020

Варшавська Політехніка у співпраці з Фундацією польських ректорів та Спілкою ректорів ВНЗ України запрошує ректорів і проректорів українських закладів вищої освіти взяти участь у Школі Стратегічного управління у вищій освіті, що відбудеться онлайн у формі чотирьох вебінарів на платформі Clickmeeting щочетверга о 14.00-17.00.  Відкриття Школи та перший вебінар відбудеться 29 жовтня 2020 р.

Школа стратегічного управління проводиться у ракмах Проєкту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти» та є безкоштовною для учасників.

Про Першу Школу стратегічного управління для ректорів/проректорів

Програма вебінарів

У разі питань щодо вебінарів, просимо звертатися до програмного координатора Проєкту Ірини Дегтярьової – iryna.degtyarova.frp@pw.edu.pl або вченого секретаря Спілки ректорів Інни Головко +38 044 239 31 52.