Громадська організація

"Спілка ректорів вищих навчальних закладів України"

Другий вебінар Школи стратегічного управління у вищій освіті

14:49, 09 листопада 2020

 

5 жовтня 2020 року пройшов другий вебінар Школи стратегічного управління у вищій освіті на тему «Університети та пандемія COVID-19: управління та якість освіти».

 

Вебінар відкрив керівник Школи та модератор проф. Єжи Возніцький, Президент Фундації польських ректорів.

Головними тематичними виступами були лекція «Вплив пандемії на управління університетом» проф. Лукаша Сулковського, Ягеллонський університет у Кракові, Президента Правління PCG Polska та лекція «Удосконалення методів навчання, зокрема дистанційного навчання та дистанційної верифікації навчальних досягнень» проф. Анджея Крашневського, Варшавська Політехніка, Генерального Секретаря Конференції ректорів академічних шкіл Польщі у 2002-2020 рр., Члена Болонської групи КРАШП.

Після презентацій відбулася серія запитань-відповідей. Підсумки другого вебінару підвів проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров.

 

 

У роботі другого вебінару взяли участь ректори/проректори понад 30 українських університетів.

Школа стратегічного управління проводиться у рамках Проєкту Варшавської Політехніки «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти» та є безоплатною для учасників.

 

Запрошуємо до реєстрації у наступних вебінарах Школи стратегічного управління у вищій освіті, які відбудуться 12 та 19 листопада 2020 року.

Рекомендувати: