Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Третій вебінар Школи стратегічного управління у вищій освіті

11:56, 16 листопада 2020

 

12 жовтня 2020 року пройшов третій вебінар Школи стратегічного управління у вищій освіті на тему «Наукова досконалість (якість наукової діяльності) та її оцінювання, з урахуванням ситуації пандемії COVID-19».

Вебінар відкрив керівник Школи та модератор проф. Єжи Возніцький, Президент Фундації польських ректорів.

Також до учасників вебінару звернувся президент Спілки ректорів Леонід Губерський.

 

 

З тематичними презентаціями «Зміни в процесі евалюації якості наукової діяльності у Польщі (у контексті пандемії)» виступив проф. Ян Поморський, Люблінський університет ім. Марії Кюрі-Склодовської, член Комісії евалюації науки Польщі та «Докторські школи (PhD) на практиці в польських університетах» – проф. Славомир Вяк, ректор Лодзинської Політехніки у 2016-2020 рр.

Після презентацій відбулася серія запитань-відповідей. Підсумки третього вебінару підвела проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Оксана Жилінська.

У роботі третього вебінару взяли участь ректори/проректори понад 40 українських університетів.

Школа стратегічного управління проводиться у рамках Проєкту Варшавської Політехніки «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти» та є безоплатною для учасників.

 

Запрошуємо до реєстрації у наступному вебінарі Школи стратегічного управління у вищій освіті, який відбудеться 19 листопада 2020 року.

Рекомендувати: