Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Заключний вебінар Школи стратегічного управління у вищій освіті

16:17, 30 листопада 2020

 

26 жовтня 2020 року відбувся заключний вебінар Школи стратегічного управління у вищій освіті на тему «Діяльність національної конференції ректорів під час пандемії».

Вебінар відкрив керівник Школи та модератор проф. Єжи Возніцький, Президент Фундації польських ректорів.

З тематичними презентаціями «Локальна діяльність KRASP у період пандемії» виступив проф. Ян Шмідт, ректор Варшавської Політехніки у 2012-2020 рр., Президент Конференції ректорів академічних шкіл Польщі у 2016-2020 рр. та «Міжнарождна діяльність KRASP у період пандемії» проф. Веслав Банись, ректор Сілезького університету в Катовіцах у 2008-2016 рр., Президент Конференції ректорів академічних шкіл Польщі у 2012-2016 рр., член Правління Європейської асоціації університетів EUA у 2015-2019 рр.

 

 

Підсумки четвертого вебінару підвів проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Київського національного університету імені Тараса Шевченка Петро Бех.

У роботі четвертого вебінару взяли участь ректори/проректори понад 20 українських університетів.

Висловлюємо слова вдячності за успішну організацію і проведення вебінарів лідеру проєкту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів - задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти» Єжи Возніцькому та програмному координатору Ірині Дегтярьовій, польським колегам за змістовні доповіді з актуальних питань та можливість спілкування в режимі онлайн.

Дякуємо керівникам закладів вищої освіти України за активну участь у вебінарах.

Фото: Тетяни Василик

 

Рекомендувати: