Презентації Школи стратегічного управління у вищій освіті

11:03, 01 грудня 2020

Восени 2020 року в рамках реалізації проєкту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти» відбулася онлайн Школа стратегічного управління у вищій освіті для ректорів/проректорів ЗВО України.

Загалом проведено чотири вебінари:

1. Стратегії розвитку закладів вищої освіти з урахуванням особливостей, пов’язаних із пандемією COVID-19

«Системний аналіз умов та наслідків пандемії» проф. Мар’ян Гориня;

«Проблеми стратегічного управління - з використанням результатів польсько-українського проєкту» проф. Єжи Возніцький.

2. Університети та пандемія COVID-19: управління та якість освіти

«Вплив пандемії на управління університетом» проф. Лукаш Сулковський;

«Удосконалення методів навчання, зокрема дистанційного навчання та дистанційної верифікації навчальних досягнень» проф. Анджей Крашневський.

3. Наукова досконалість (якість наукової діяльності) та її оцінювання, з урахуванням ситуації пандемії COVID-19

«Зміни в процесі евалюації якості наукової діяльності у Польщі (у контексті пандемії)» проф. Ян Поморський;

«Докторські школи (PhD) на практиці в польських університетах» проф. Славомир Вяк.

4. Діяльність національної конференції ректорів під час пандемії

«Локальна діяльність KRASP у період пандемії» проф. Ян Шмідт;

«Міжнарождна діяльність KRASP у період пандемії» проф. Веслав Банись.