Інформуємо академічну громадськість та студентів

11:25, 28 грудня 2020

Інформуємо академічну громадськість та студентів

Римське міністерське Комюніке в неофіційному україномовному перекладі від Спілки ректорів

На Римській Міністерській Конференції Міністрів, відповідальних за вищу освіту, країн Європейського простору вищої освіти, яка відбулася 19 листопада 2020 року в онлайн-форматі, Міністрами 49 країн ЄПВО було схвалене Римське міністерське Комюніке – основоположний документ, який окреслює пріоритети розвитку для країн ЄПВО на наступні 10 років.

З метою широкого інформування академічної громадськості та студентів закладів вищої освіти про зміст Римського міністерського Комюніке, дирекцією Президії Спілки ректорів за участі Бабина І.І., Європейського експерта із реформування вищої освіти, Європейського експерта із ЄКТС (Європейська Комісія) та Міжнародного експерта із забезпечення якості вищої освіти та розвитку вищої освіти, підготовлений неофіційний переклад Римського міністерського Комюніке (без додатків).

Rome Ministerial Communiqué

Римське міністерське Комюніке (неофіційний переклад)