З Новим роком та Різдвом Христовим!

14:38, 28 грудня 2020

Шановні колеги!

Від імені Президії ГО «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» та від себе особисто щиро вітаю вас, науково-педагогічні колективи, студентів і всіх працівників закладів вищої освіти з Новим роком та Різдвом Христовим!

2020 рік, що минає, був важким випробуванням для вищої школи, зумовленим вкрай складними викликами, насамперед війною на сході України та пандемією коронавірусу. Проте, саме завдяки високому рівню самоорганізації ректорів, керівників структурних підрозділів, науково-педагогічних працівників та студентів, нам вдалося підтримувати життєдіяльність кожного закладу вищої освіти, не призупиняти навчальний процес, а перевести його в онлайн-формат і забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців з вищою освітою.

Бажаємо у 2021 році вам і працівникам закладів вищої освіти та студентам подолати всі труднощі, зберегти міцне здоров’я і досягти великого людського щастя, добробуту, злагоди в кожній оселі, миру на нашій українській землі та вагомих здобутків на освітянській ниві.

Щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят!

З глибокою повагою,

Президент ГО «Спілка ректорів»                                                                                                                               Л.В.Губерський