Вітаємо колективи українських університетів, які увійшли до рейтингу кращих університетів світу 2021 року!

12:31, 05 березня 2021

До рейтингу кращих університетів світу 2021 року за галузями знань QS World University Rankings by Subject 2021  увійшли українські університети:

♦ Київський національний університет імені Тараса Шевченка. За спеціальностями: сучасні мови, лінгвістика, математика, фізика й астрономія, природні науки, комп’ютерні науки та інформаційні системи й хімія.

♦ Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. За спеціальностями: комп’ютерні науки та інформаційні системи, фізика й астрономія.

♦ Національний університет Львівська політехніка. За спеціальностями: інженерні спеціальності в галузі нафти та газу, комп’ютерні науки й інформаційні системи.

♦ Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. За спеціальностями: комп’ютерні науки й інформаційні системи.