"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Запрошуємо до участі у VІІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ: ВИКЛИКИ ІНСТИТУЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ»

16:40, 03 вересня 2021

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь в роботі VІІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ: ВИКЛИКИ ІНСТИТУЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ»,
(м. Луцьк, 9 жовтня 2021 р.), яку проводить кафедра обліку і аудиту Луцького національного технічного університету для аспірантів, здобувачів, науковців та практиків, які зацікавлені у популяризації власних наукових досліджень.

НАУКОВІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
  1. Інституціональне забезпечення та розвиток сучасних концепцій бухгалтерського обліку.
  2. Актуальні проблеми обліково-аналітичного забезпечення діяльності підприємств.
  3. Звітність в системі ефективного менеджменту.
  4. Стан і перспективи інституту аудиту в Україні.
  5. Інформаційні системи обліку, аналізу та аудиту в діяльності підприємств.
  6. Історія бухгалтерського обліку, аналізу і контролю.
  7. Розвиток бухгалтерської професії та інноваційні технології в підготовці фахівців.
  8. Глобальні та регіональні проблеми ведення бізнесу.
  9. Інституціональне забезпечення фіскального регулювання природокористування.
Для участі у конференції потрібно не пізніше 1 жовтня 2021 року:
  1. Заповнити заявку для участі в Конференції за посиланням: https://forms.gle/BJMGfsXg86C7zesD7
  2. Вислати на електронну адресу: konf_oia_LNTU@ukr.net тези доповіді (назва файлу – Прізвище_Тези).

Інформаційний лист