"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Відбувся польсько-український семінар в Одесі

11:22, 30 вересня 2021

28 вересня 2021 р. у Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбувся польсько-український семінар, організований Конференцією ректорів академічних шкіл Польщі (KRASP) та ГО «Спілка ректорів закладів вищої освіти України», на тему «Докторська підготовка та розвиток молодих учених у контексті кадрової політики польських та українських університетів» в рамках реалізації спільного Проєкту щодо співпраці представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти.

У семінарі взяли участь делегації Конференції ректорів академічних шкіл Польщі, ГО «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» та понад 60 учасників з числа ректорів, проректорів з науки, керівників підрозділів аспірантури і докторантури університетів України.

Роботі семінару передувала робоча зустріч двох делегацій, проведена у гібридній формі. Зустріч відкрив Вячеслав Труба, ректор Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся лідер Проєкту Єжи Возніцький. Також у зустрічі взяли участь Президент KRASP Аркадіуш Менжик, Почесний Президент KRASP Ян Шмідт, Голова ГО «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» Петро Куліков та Почесний Голова Леонід Губерський, Ярослав Болюбаш та представники Секретаріату Інна Головко та Олексій Калашніков.

Учасники зустрічі обмінялися інформацією про проведену роботу в рамках співпраці ректорських об’єднань та про плани на майбутнє.