Зустріч з ректором МДУ імені М.В.Ломоносова

17:44, 01 квітня 2011

30 березня 2011 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч з ректором Московського державного університету імені М.В. Ломоносова, Президентом Російського Союзу ректорів, Президентом Євразійської асоціації університетів Садовничим Віктором Антоновичем. Серед запрошених на зустрічі були присутні Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Табачник Д.В., голови регіональних Рад ректорів, ректори вищих навчальних закладів м. Києва.

Для гостей, студентів та викладачів університету ректор МДУ виступив з лекцією «Університет і суспільство». В своїй лекції Садовничий В.А. торкнувся історії Московського університету, поділився своїм баченням розвитку дружніх стосунків між Московським державним університетом імені М.В. Ломоносова та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, коротко охарактеризував діяльність Російського Союзу ректорів, Євразійської асоціації університетів, відповів на запитання присутніх. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.

На завершення між Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України, в особі Президента, академіка Л.В. Губерського, та Російським Союзом ректорів, в особі Президента, академіка В.А. Садовничого, було підписано Угоду про співпрацю, в якій наголошується про наміри сторін зміцнювати системне співробітництво ректорських організацій України та Росії у таких галузях як освіта, наука та міжнародне позиціонування.