Громадська організація

"Спілка ректорів вищих навчальних закладів України"

Про реалізацію міжнародного проекту «Інноваційний університет і лідерство»

14:06, 24 квітня 2015

      Упродовж 22-24 квітня цього року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася презентація мікропроектів учасниками міжнародного проекту «Інноваційний університет і лідерство», організованого Міністерством освіти і науки України, Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України, Варшавським університетом, Фондом “Instytut Artes Liberales” та Міжнародним фондом дослідження освітньої політики.

   Презентація відбувалася за участі заступника Міністра освіти і науки Андрія Гевка, ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніда Губерського, директора Міжнародної школи гуманітарних студій, професора Варшавського університету Роберта Сухарського, президента Міжнародного Фонду досліджень освітньої політики Тараса Фінікова, відповідального секретаря Спілки ректорів Ярослава Болюбаша.

     Проект «Інноваційний університет і лідерство», що фінансується за кошти програм уряду Польщі (грант Міністерства науки і вищої школи з коштів допомоги Міністерства закордонних справ), спрямований на вироблення рекомендацій щодо реформування національної системи вищої освіти та підготовку лідерів, здатних впроваджувати у вищій школі інноваційні підходи в управлінні закладом та в освітніх технологіях.

   Учасники проекту, а це 54 перспективних молодих науково-педагогічних працівників з 34 університетів України та 6 громадських організацій освітнього спрямування, пройшли інтенсивні тренінгові навчання в Україні і в Польщі. За результатами такого навчання учасниками проекту розроблені мікропроекти, що базуються на аналізі світового, насамперед європейського досвіду діяльності вищої школи, і запропоновані конкретні рекомендації для впровадження в Україні на національному, регіональному та локальному рівнях.

      Враховуючи наукову і практичну цінність цих розробок, Спілка ректорів найближчим часом розмістить на своєму сайті їх анотації та окремі презентації учасників проекту.

Рекомендувати: