Угода про співпрацю між Конференцією президентів університетів (Франція) та Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України

11:10, 24 червня 2015

23 червня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся Українсько-французький університетський форум задля активізації університетської та міжміністерської співпраці двох країн в якому взяли участь представники університетів та науково-дослідних закладів України та Франції. Метою проведення форуму було обговорення напрямів співпраці між університетами та підписання Угоди про співпрацю між Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Конференцією президентів університетів (CPU), Асоціацією ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Конференцією директорів інженерних шкіл Франції (CDEFI), Протоколу про співробітництво між Високою радою оцінювання наукових досліджень та вищої освіти Франції (HCERES) та Міністерством освіти і науки України за Агенство гарантії якості вищої освіти України, міжуніверситетських угод.

Угоду про співпрацю між Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Конференцією президентів університетів (CPU) підписали перший віце-президент Спілки ректорів, ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Віктор Андрущенко та президент Конференції президентів університетів, президент Університету Париж 13 Жан-Лю Сальзман.

Підписання цієї Угоди стане поштовхом для університетів України поглибити вже існуючі зв’язки з французькими колегами та налагодити нові партнерські стосунки у сфері освіти і наукових досліджень.