Візит делегації ректорів вищих навчальних закладів Естонії

16:39, 27 вересня 2017

27 жовтня 2017 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка перебувала делегація ректорів вищих навчальних закладів Естонії. Естонську делегацію представляли ректор Таллінського університету, Голова Ради Ректорів Естонії Тііт Ленд, ректор Університету Тарту Воллі Калм, ректор Таллінського технологічного університету Яак Аавіксоо, Ректор Естонської академії мистецтв Март Калм, ректор Естонської академії музики і театру Ивари Илья.

У зустрічі взяли участь президент ГО «Спілки ректорів вищих навчальних закладів України», ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Петро Бех, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, виконавчий директор ГО «Спілка ректорів України» Станіслав Омельченко, відповідальний секретар Ярослав Болюбаш, вчений секретар Інна Головко.

На зустрічі був присутній Перший заступник Міністра науки і освіти України Володимир Ковтунець, заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Алла Рибалко.

Заступник Міністра у своєму виступі наголосив на важливості зустрічі для обміну досвідом щодо розвитку систем вищої освіти обох країн.

У ході зустрічі обговорювалися напрямки співпраці ГО «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» та Ради ректорів Естонії, зокрема між українськими і естонськими університетами щодо проведення академічних обмінів викладачів і студентів, співпраці у сфері фундаментальних і прикладних наукових досліджень, спільної організації наукових конференцій, семінарів та публікації наукових робіт вчених обох країн у національних журналах.

За результатами зустрічі президент ГО «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» Леонід Губерський та Голова Ради Ректорів Естонії Тііт Ленд підписали Угоду про співробітництво.