Проект "Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету"

12:11, 05 липня 2019

ГО «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» та Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань запрошують Вас взяти участь у продовженні проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету».

З усіх питань щодо участі у проекті звертатись до організаторів проекту МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за телефоном 044 483-27-46.